Kód: 341 | Značka: Althaus

Althaus Classic Herbs 15 Pyra-Packs

Neohodnoceno
149 Kč
Skladem (3 ks)

Směs klasických bylin jako např. máta, kopřiva, šalvěj v kombinaci s heřmánkem, květy měsíčku doplněny anýzem a fenyklovým semínek

Doba přípravy: 5 a více minut. 15 porcí.

Teplota vody: 85 °C - 100 °C

Obsah:15 pyramidových sáčků x 1,75 g = 26,25 g

Kategorie: Bylinný čaj
Záruka: 2 roky

Balíček Pyra Pack je pravděpodobně nejmodernější a nejinovativnější formou požitku z čaje. Díky sáčku ve tvaru pyramidy mají volné čajové lístky dostatek prostoru pro plné rozvinutí jejich aroma. Pohled na rozkládající se čaj v průhledném sáčku je součástí obřadu pro pravého znalce čaje.

  • Inovativní pouzdro ve tvaru pyramidy
  • Ideální pro porce šálků (0,3 l)
  • Sáčky čerstvě uzavřené jednotlivě

O značce Althaus

ALTHAUS je mladá společnost, jejíž čajoví specialisté mají více než 60 let zkušeností. Na základě svých znalostí o tradicích čajových kultur z celého světa, vyvinuli němečtí, ruští a američtí odborníci moderní čajové koncepty. Kombinují moderní výrobní metody se starými čajovými tradicemi s důrazem na nejvyšší kvalitu. V ALTHAUSU ví, že na čistý požitek z pití čaje má vliv mnoho faktorů. Proto odborníci věnují  pozornost každému z nich při pravidelných návštěvách těch nejlepších pěstitelských oblastí. Všechny procesy rafinace jsou prováděny  pod přísným dohledem profesionálů v Německu. Směsi ALTHAUS jsou posuzovány nejen dle kvality čajových zahrad, ale také podle aroma, barvy, vzhledu a chuti čaje. Společnost klade důraz na kvalitu a dostupnost cen svých výrobků a zároveň i na atraktivní design balení a příslušenství.